Rode Kruis-Vlaanderen zomert update

Niet alleen Rode Kruis-Vlaanderen zomert. Ook de festivals draaien op volle toeren en daar zijn onze Rode Kruisvrijwilligers talrijk op aanwezig!

Zo stonden er een heleboel vrijwilligers van verschillende afdelingen paraat op de wei van Rock Werchter de afgelopen weekends. Er werden meer dan 6000 festivalgangers verzorgd door onze vrijwilligers. Gelukkig geen zware incidenten, wel de gekende EHBO-problemen: blaren, schaaf- en snijwonden en af en toe een kneuzing zoals een verstuikte enkel.

De zomer is dan ook traditioneel een drukke periode voor heel wat diensten. Er zijn markten en braderijen, festivals en fuiven, kampen en opleidingen - elke dag is er wel ergens in Vlaanderen iets te beleven. Allemaal evenementen waarop onze vrijwilligers hun beste beentje voorzetten. Zonder hun enthousiasme en onuitputtelijke inzet zouden al deze activiteiten een stuk minder vlot verlopen.

Kom jij dus een van onze hulpverleners tegen, schenk ze dan zeker een warme glimlach of een welgemeende dankjewel.

Heb je zelf zin gekregen om vrijwilliger te worden? Hier kan je alle info vinden!