Wat doet onze afdeling?

Onze afdeling maakt deelt uit van Rode Kruis-Vlaanderen. Rode Kruis is een onafhankelijke vrijwilligersorganisatie die opkomt voor kwetsbare mensen in binnen- en buitenland.

We helpen dicht bij 

Rode Kruis-Tienen is één van de 250 lokale afdelingen en heeft meer dan 90 actieve vrijwilligers in dienst.

Het werkgebied is heel uitgestrekt.

Verenigingen en organisaties van onderstaande dorpen en gemeenten kunnen bij ons terecht voor allerlei vormen van hulpverlening:

  • 3300 Tienen omvat Bost, Goetsenhoven, Hakendover, Kumtich, Oorbeek, Oplinter, St. Margriete-Houtem, Vissenaken
  • 3210 Lubbeek omvat Binkom, Linden, Pellenberg 
  • 3320 Hoegaarden omvat Outgaarden, Meldert, Hoksem, Rommersom, Hauthem
  • 3370 Boutersem omvat Roosbeek, Kerkom, Vertrijk, Willebringen, Honsem, Neervelp, Opvelp    
  • 3380 Glabbeek omvat Attenrode, Bunsbeek, Kapellen, Wever, Zuurbemde

Het afdelingscomité

Het afdelingscomité zorgt voor het dagelijkse bestuur van onze afdeling. We stellen de leden van deze raad hier graag aan je voor.

 

Voorzitter

Laurence Poleunis

voorzitter@tienen.rodekruis.be

016 81 80 58

 

Erevoorzitter

Philibert Poleunis

philibert.poleunis@skynet.be 

016 81 31 02

 

Ondervoorzitter

Peter Janssens

peterjanssens1@telenet.be   

0476 96 90 84

  

Penningmeester

Lieve Vandervelde

penningmeester@tienen.rodekruis.be

0496 74 72 30

 

Secretaris

Kelly Rymenams

secretaris@tienen.rodekruis.be 

 0498 10 11 04

Communicatie & Werving

Christian Chaltin

pr@tienen.rodekruis.be 

0475 74 08 58

 

Hulpdienst

Carine Coeckelberghs

carine.coeckelberghs@telenet.be   

0477 51 12 04

 

Adjunct Hulpdienst 

Karin Pypops

karin.pypops@gmail.com  

0498 29 48 90

 

Bloed & Plasma

Peter Janssens

bloed@tienen.rodekruis.be

0476 96 90 84

 

  

Vorming  & Hartveilig

Eddy Reniers

 

vorming@tienen.rodekruis.be

0494 34 61 09

 

 

Adjunct Vorming & Hartveilig

Petra D'Hondt

 

 

geert.petra.silke@gmail.com

0478 45 50 26

 

 

 

 

 

 

Jeugd Rode Kruis (JRK)

wordt opnieuw aangeduid

jeugd@tienen.rodekruis.be 

 

 

 

Econoom

Geert Hottat

 

econoom@tienen.rodekruis.be

0475 45 94 73

 

Erefunctie Uitleendienst

Willy Denruyter

uitleendienst@tienen.rodekruis.be 

0486 54 49 35

 

Hoofdgeneesheer

Johan Wuyts

wuytsjohan@skynet.be 

016 82 14 14

 

Apotheker

Michèle Poleunis

philibert.poleunis@skynet.be 

016 82 46 18

 

Onze vrijwilligers helpen

Wat we doen, is misschien niet altijd zichtbaar. Maar het betekent wel een wereld van verschil voor de mensen die op ons rekenen. We helpen op vlak van hulpverlening bij evenementen, bloedvoorziening, opleidingen en zoveel meer.

We doen daarvoor maximaal beroep op vrijwilligers. Onze vrijwilligers helpen op verschillende manieren en zijn de spil van onze afdeling.

Adres Rode Kruislokaal

Rode Kruis-Tienen

Esperantolaan 13 bus 11

3300 Tienen