Wat doet onze afdeling?

Onze afdeling maakt deelt uit van Rode Kruis-Vlaanderen. Rode Kruis is een onafhankelijke vrijwilligersorganisatie die opkomt voor kwetsbare mensen in binnen- en buitenland.

We helpen dicht bij 

Rode Kruis-Tienen is één van de 250 lokale afdelingen en heeft meer dan 90 actieve vrijwilligers in dienst.

Het werkgebied is heel uitgestrekt.

Verenigingen en organisaties van onderstaande dorpen en gemeenten kunnen bij ons terecht voor allerlei vormen van hulpverlening:

  • 3300 Tienen omvat Bost, Goetsenhoven, Hakendover, Kumtich, Oorbeek, Oplinter, St. Margriete-Houtem, Vissenaken
  • 3210 Lubbeek omvat Binkom, Linden, Pellenberg 
  • 3320 Hoegaarden omvat Outgaarden, Meldert, Hoksem, Rommersom, Hauthem
  • 3370 Boutersem omvat Roosbeek, Kerkom, Vertrijk, Willebringen, Honsem, Neervelp, Opvelp    
  • 3380 Glabbeek omvat Attenrode, Bunsbeek, Kapellen, Wever, Zuurbemde

Het afdelingscomité

Het afdelingscomité zorgt voor het dagelijkse bestuur van onze afdeling. We stellen de leden van deze raad hier graag aan je voor.

 

 

Voorzitter

Laurence Poleunis

voorzitter@tienen.rodekruis.be

016 81 80 58

 

Ondervoorzitter

Peter Janssens

peter.janssens@vrijwilliger.rodekruis.be

0476 96 90 84

  

Penningmeester

Lieve Vandervelde

penningmeester@tienen.rodekruis.be

0496 74 72 30

 

Secretaris

Geert Vermaelen

secretaris@tienen.rodekruis.be

 

Communicatie & Werving

Christian Chaltin

pr@tienen.rodekruis.be 

0475 74 08 58

 

Hulpdienst

Carine Coeckelberghs

hulpdienst@tienen.rodekruis.be

0477 51 12 04

 

Adjunct Hulpdienst 

Karin Pypops

karin.pypops@vrijwilliger.rodekruis.be

0498 29 48 90

 

Bloed & Plasma

Peter Janssens

bloed@tienen.rodekruis.be

0476 96 90 84

 

 

Adjunct Bloed & Plasma

Miranda Verschooten

 

miranda.verschooten@vrijwilliger.rodekruis.be

    

  

Vorming  & Hartveilig

Kelly Rymenams

 

vorming@tienen.rodekruis.be

0498 10 11 04

 

 Adjunct Vorming

Petra D'Hondt

petra.dhondt@vrijwilliger.rodekruis.be

0478 45 50 26

 

 

 

 

Jeugd Rode Kruis (JRK)

 

vorming@tienen.rodekruis.be 

 

 

Econoom

Geert Hottat

 

econoom@tienen.rodekruis.be

0475 45 94 73

 

Hoofdgeneesheer

Johan Wuyts

 
 

Apotheker

Michèle Poleunis

 

 

Onze vrijwilligers helpen

Wat we doen, is misschien niet altijd zichtbaar. Maar het betekent wel een wereld van verschil voor de mensen die op ons rekenen. We helpen op vlak van hulpverlening bij evenementen, bloedvoorziening, opleidingen en zoveel meer.

We doen daarvoor maximaal beroep op vrijwilligers. Onze vrijwilligers helpen op verschillende manieren en zijn de spil van onze afdeling.

Ons adres :

Rode Kruis-Tienen

Esperantolaan 13 bus 11

3300 Tienen