Contactgegevens

Laboratorium voor Klinische Biologie Rode Kruis-Vlaanderen

RIZIV erkenningsnummer           8-12650-16-998
Hoofdzetel adres                           Motstraat 42, 2800 Mechelen
Webadres                                         www.rodekruis.be/dienstvoorhetbloed   
E-mail algemeen                            dienstvoorhetbloed@rodekruis.be 

Hoofdzetel

Rode Kruis-Vlaanderen – Motstraat 42, 2800 Mechelen 

HILA      T: 015 44 57 00                 F: 015 21 03 30               @:  hila.mechelen@rodekruis.be 
CELA      T: 015 44 57 11                 F: 015 20 86 05               @:  centraallabo@rodekruis.be 

Activiteitencentra

Bloedbanklab Brussel – UZ Brussel – Laarbeeklaan 101, 1090 Jette

BLB         T: 02 477 67 20               F: 02 477 67 27                     Route: 1155                                                 

Bloedbanklab Gent – UZ Gent – Corneel Heymanslaan 10, 9000 Gent

BLG         T: 09 332 34 63               F: 09 221 12 20                     Route: 1238                              

Bloedbanklab Leuven – UZ Leuven – Herestraat 49, 3000 Leuven

BLL         T: 016 34 34 00               F: 016 34 24 13                      Route: beschrijving                              

Contactgegevens van de laboratoriumleiding

Directeur Diagnostiek

Apr. Biol. Miek Vanbrabant miek.vanbrabant@rodekruis.be                 

 

Bloedbanklaboratoria

 
                                                

Medisch dagverantwoordelijke Brussel    
Medisch dagverantwoordelijke
Gent

Medisch dagverantwoordelijke Leuven

T: 02 476 32 42

T: 09 332 34 54

T: 016 34 34 85

Klinisch bioloog
Klinisch bioloog

Klinisch bioloog
Klinisch bioloog 
Hoofd LT (BLL)
Hoofd LT (BLB en BLG)
Kwaliteitscoördinator

Biomedisch expert

Dr. Pieter Gys
Apr. Biol. Linda Joosten
Apr. Biol. Ina Benoy
Apr. Biol. Stijn Van Landeghem
Betty Thielens
Veroniek Van De Vyver
Kathleen Milo
Lynda Grine

pieter.gys@rodekruis.be
linda.joosten@rodekruis.be
ina.benoy@rodekruis.be
stijn.vanlandeghem@rodekruis.be
betty.thielens@rodekruis.be
veroniek.vandevyver@rodekruis.be
kathleen.milo@rodekruis.be
lynda.grine@rodekruis.be

 

CELA

 
 

Medisch dagverantwoordelijke

T: 015 44 57 11

Klinisch bioloog
Klinisch bioloog
Klinisch bioloog

Hoofd LT
Kwaliteitscoördinator

Biomedisch expert
Biomedisch expert

Dr. An Muylaert
Apr. Biol. Miek Vanbrabant
Dr. Mia Van Petegem
Kristel Verminnen
Kathleen Milo
Emilie De Samblanx
Isabelle Debruyne

an.muylaert@rodekruis.be 
miek.vanbrabant@rodekruis.be
mia.vanpetegem@rodekruis.be
kristel.verminnen@rodekruis.be
kathleen.milo@rodekruis.be 
emilie.desamblanx@rodekruis.be 
isabelle.debruyne@rodekruis.be

 

HILA

 
 

Medisch dagverantwoordelijke

T: 015 44 57 33

Klinisch bioloog
Klinisch bioloog
Hoofd LT
Kwaliteitscoördinator
Biomedisch expert
Biomedisch expert
Biomedisch expert
Biomedisch expert

Prof. dr. Marie-Paule Emonds
Dr. Johan Beert
Shu Win Lee
Nele Creemers
Vicky Van Sandt
Johan Kerkhofs
Steffi De Pelsmaeker
Lien Veys 

marie-paule.emonds@rodekruis.be
johan.beert@rodekruis.be

shuwin.lee@rodekruis.be 
nele.creemers@rodekruis.be
vicky.vansandt@rodekruis.be 
johan.kerkhofs@rodekruis.be
steffi.depelsmaeker@rodekruis.be  lien.veys@rodekruis.be

 

Laatst aangepast op 16/09/22.