Contactgegevens

Laboratorium voor Klinische Biologie Rode Kruis-Vlaanderen

RIZIV erkenningsnummer           8-12650-16-998
Hoofdzetel adres                           Motstraat 42, 2800 Mechelen
Webadres                                         www.rodekruis.be/dienstvoorhetbloed   
E-mail algemeen                            dienstvoorhetbloed@rodekruis.be 

Hoofdzetel

Rode Kruis-Vlaanderen – Motstraat 42, 2800 Mechelen 

HILA      T: 015 44 57 00                 F: 015 21 03 30               @:  hila.mechelen@rodekruis.be 
CELA      T: 015 44 57 11                 F: 015 20 86 05               @:  centraallabo@rodekruis.be 

Activiteitencentra

Bloedbanklab Brussel – UZ Brussel – Laarbeeklaan 105, 1090 Jette

BLB         T: 02 477 67 20               F: 02 477 67 27                                                                     

Bloedbanklab Gent – UZ Gent – Corneel Heymanslaan 10, 9000 Gent

BLG         T: 09 332 34 63               F: 09 221 12 20                     Route: 1238                              

Bloedbanklab Leuven – UZ Leuven – Herestraat 49, 3000 Leuven

BLL         T: 016 34 34 00               F: 016 34 24 13                      Route: beschrijving                              

Contactgegevens van de laboratoriumleiding

Directeur Diagnostiek

Dr. An Muylaert an.muylaert@rodekruis.be                 

 

Bloedbanklaboratoria

 
                                                

Medisch dagverantwoordelijke Brussel    
Medisch dagverantwoordelijke
Gent

Medisch dagverantwoordelijke Leuven

T: 02 476 32 42

T: 09 332 34 54

T: 016 34 34 85

Klinisch bioloog
Klinisch bioloog

Klinisch bioloog 
Klinisch bioloog 
Klinisch bioloog 
Hoofd LT (BLL) 
Hoofd LT (BLB en BLG)
Kwaliteitscoördinator 
Kwaliteitscoördinator 
Biomedisch expert

Dr. Pieter Gys
Apr. Biol. Linda Joosten
Apr. Biol. Dorien Van den Bossche
Dr. José Coene
Dr. Dominique De Bleser
Betty Thielens
Anneloes Vandenbussche
Nele Creemers
Anneleen Torfs
Isabelle Debruyne

pieter.gys@rodekruis.be 
linda.joosten@rodekruis.be
dorien.vandenbossche@rodekruis.be
jose.coene@rodekruis.be
dominique.debleser@rodekruis.be
betty.thielens@rodekruis.be 
anneloes.vandenbussche@rodekruis.be 
nele.creemers@rodekruis.be
anneleen.torfs@rodekruis.be
isabelle.debruyne@rodekruis.be

 

CELA

 
 

Medisch dagverantwoordelijke

T: 015 44 57 11

Klinisch bioloog
Klinisch bioloog
Hoofd LT
Kwaliteitscoördinator
Biomedisch expert

Dr. An Muylaert
Apr. Biol. Miek Vanbrabant
Lieve Bluys
Nele Creemers
Emilie De Samblanx

an.muylaert@rodekruis.be 
miek.vanbrabant@rodekruis.be
lieve.bluys@rodekruis.be 
nele.creemers@rodekruis.be  
emilie.desamblanx@rodekruis.be 

 

HILA

 
 

Medisch dagverantwoordelijke

T: 015 44 57 33

Klinisch bioloog
Klinisch bioloog
Klinisch bioloog

Hoofd LT
Kwaliteitscoördinator
Biomedisch expert
Biomedisch expert

Prof. Dr. Marie-Paule Emonds
Apr. Biol. Liesbeth Daniëls
Dr. Leen Vanden Driessche
Shu Win Lee
Anneleen Torfs
Vicky Van Sandt
Johan Kerkhofs

marie-paule.emonds@rodekruis.be 
liesbeth.daniels@rodekruis.be
leen.vandendriessche@rodekruis.be
shuwin.lee@rodekruis.be 
anneleen.torfs@rodekruis.be 
vicky.vansandt@rodekruis.be 
johan.kerkhofs@rodekruis.be 

 

Laatst aangepast op 02/12/19.

      De websites van Rode Kruis-Vlaanderen maken gebruik van cookies om jouw bezoek zo vlot mogelijk te laten verlopen. We installeren daarvoor technische cookies die noodzakelijk zijn voor het goed functioneren van deze websites en analytische cookies om het algemeen gebruik van de websites te meten. Door verder te surfen op onze websites ga je akkoord met ons cookiebeleid.