Contactgegevens

Laboratorium voor Klinische Biologie Rode Kruis-Vlaanderen

RIZIV erkenningsnummer           8-12650-16-998
Hoofdzetel adres                           Motstraat 42, 2800 Mechelen
Webadres                                         www.rodekruis.be/dienstvoorhetbloed   
E-mail algemeen                            dienstvoorhetbloed@rodekruis.be 

Hoofdzetel

Rode Kruis-Vlaanderen – Motstraat 42, 2800 Mechelen 

HILA      T: 015 44 57 00                 F: 015 21 03 30               @:  hila.mechelen@rodekruis.be 
CELA      T: 015 44 57 11                 F: 015 20 86 05               @:  CELA@rodekruis.be

Activiteitencentra

Bloedbanklab Brussel – UZ Brussel – Laarbeeklaan 101, 1090 Jette

BLB         T: 02 477 67 20               F: 02 477 67 27                     Route: 1155                                                 

Bloedbanklab Gent – UZ Gent – Corneel Heymanslaan 10, 9000 Gent

BLG         T: 09 332 34 63               F: 09 221 12 20                     Route: 1238                              

Bloedbanklab Leuven – UZ Leuven – Herestraat 49, 3000 Leuven

BLL         T: 016 34 34 00               F: 016 34 24 13                      Route: beschrijving                              

Contactgegevens van de laboratoriumleiding

Directeur Diagnostiek

Apr. Biol. Miek Vanbrabant miek.vanbrabant@rodekruis.be                 

 

Bloedbanklaboratoria

 
                                                

Medisch dagverantwoordelijke Brussel    
Medisch dagverantwoordelijke
Gent

Medisch dagverantwoordelijke Leuven

T: 02 476 32 42

T: 09 332 34 54

T: 016 34 34 85

Biomedisch expert
Hoofd LT (BLL) 
Hoofd LT (BLB en BLG)
Klinisch Bioloog
Klinisch Bioloog
Klinisch Bioloog
Kwaliteitscoördinator

Vicky Van Sandt
Betty Thielens
Veroniek Van de Vyver
Apr. Biol. Linda Joosten
Apr. Biol. Ina Benoy
Apr. Biol. Stijn Van Landeghem 
Kathleen Milo

vicky.vansandt@rodekruis.be 
betty.thielens@rodekruis.be 
veroniek.vandevyver@rodekruis.be 
linda.joosten@rodekruis.be 
ina.benoy@rodekruis.be 
stijn.vanlandeghem@rodekruis.be 
kathleen.milo@rodekruis.be

 

CELA

 
 

Medisch dagverantwoordelijke

T: 015 44 57 11

Email: CELA.laboleiding@rodekruis.be 

Biomedisch expert
Biomedisch expert

Biomedisch expert
Hoofd LT
Klinisch bioloog
Klinisch bioloog
Kwaliteitscoördinator

Emilie De Samblanx
Isabelle Debruyne
Lana Langendries
Kristel Verminnen
Dr. An Muylaert
Apr. Biol. Miek Vanbrabant
Kathleen Milo

emilie.desamblanx@rodekruis.be 
isabelle.debruyne@rodekruis.be
lana.langendries@rodekruis.be
kristel.verminnen@rodekruis.be 
an.muylaert@rodekruis.be  
miek.vanbrabant@rodekruis.be 
kathleen.milo@rodekruis.be  

 

HILA

 
 

Medisch dagverantwoordelijke

T: 015 44 57 00

Email: BME-KLB_HILA@rodekruis.be 

Biomedisch expert
Biomedisch expert
Biomedisch expert
Biomedisch expert
Hoofd LT
Klinisch bioloog
Klinisch bioloog
Klinisch bioloog
Kwaliteitscoördinator

Vicky Van Sandt
Johan Kerkhofs
Steffi De Pelsmaeker
Lien Veys 
Nancy Van Nunen
Prof. Dr. Marie-Paule Emonds
Dr. Johan Beert
Apr. Biol. Ina Benoy
Nele Creemers

vicky.vansandt@rodekruis.be 
johan.kerkhofs@rodekruis.be
steffi.depelsmaeker@rodekruis.be
lien.veys@rodekruis.be
nancy.vannunen@rodekruis.be 
marie-paule.emonds@rodekruis.be 
johan.beert@rodekruis.be 
ina.benoy@rodekruis.be 
nele.creemers@rodekruis.be 

 

Laatst aangepast op 31/01/24.