Wie is wie bij Rode Kruis-Gent?

 

Op deze  pagina vind je de gegevens van bestuursleden en verantwoordelijken bij Rode Kruis-Gent. Contacteer ons als we van dienst kunnen zijn.

 

contactformulier

 

Wim Vandermeersch (voorzitter)

e-mail: voorzitter@rodekruisgent.be

gsm: 0476 260 209

Nele Bracke (ondervoorzitter)

Karolien Van De Maele (afdelingsarts)

Koen De Ryckere (afdelingsapotheker)

Nancy Bassez (afdelingssecretaris)

telefoon: 09 225 61 79
e-mail: secretariaat@rodekruisgent.be

Lieven Ghysels (afdelingspenningmeester)

Marc Loockx (archiefbeheerder)

Adrien Roberti (afdelingsverantwoordelijke Bloed en Plasma)



e-mail: bloed@rodekruisgent.be

Stefaan Spriet (adjunct afdelingsverantwoordelijke Bloed en Plasma)

Wim Balthasar (afdelingsverantwoordelijke Communicatie en Werving)

e-mail: communicatie@rodekruisgent.be

gsm: 0476 260 277

Jeroen Brauns (adjunct afdelingsverantwoordelijke communicatie en werving)

Matthias Herthoge (afdelingsverantwoordelijke Hulpdienst)

 

e-mail: hulpdienst@rodekruisgent.be

gsm: 0471 621 890

Timothy Galle (adjunct-verantwoordelijke hulpdienst) en Yanaika Coen
e-mail: planning@rodekruisgent.be

Wouter Wiggeleer en Karolien Peeters (werving hulpdienst)
e-mail: wervinghulpdienst@rodekruisgent.be

 

Luc Schynkel (verantwoordelijke ziekenwagendienst)

aanspreekpunt ziekenvervoer
e-mail: ziekenwagen@rodekruisgent.be

Leen Leus (afdelingsverantwoordelijke Internationale Samenwerking)

Thuline Allemeersch (afdelingsverantwoordelijke Jeugd)

e-mail: jeugd@rodekruisgent.be

Bart Muylaert (afdelingsverantwoordelijke Sociale Hulpverlening)

e-mail: sociale@rodekruisgent.be

e-mail: zorgbib@rodekruisgent.be

Stefaan Tavernier (aanspreekpunt brugfigurenproject)
e-mail: brugfiguren@rodekruisgent.be

Laurien Vercruysse (aanspreekpunt spring-eens-binnen)
e-mail: springeensbinnen@rodekruisgent.be


Christof Van den Bergh (aanspreekpunt bezoekvrijwilligers)
e-mail: bezoekvrijwilligers@rodekruisgent.be 

Lien De Schrijver (afdelingsverantwoordelijke Vorming)

e-mail: vorming@rodekruisgent.be

Joost Dejonckheere (aanspreekpunt cursussen Eerste Hulp en Helper)
e-mail: eerstehulp@rodekruisgent.be

Lennert Popelier (aanspreekpunt bedrijfseerstehulp)
e-mail: bedrijfseerstehulp@rodekruisgent.be

 

Wouter Moerman (webmaster)

220

Vrijwilligers in Gent

10 150

Bloed- en plasmagevers in Gent

1000

Cursisten per jaar