Bestuur

De afdelingsraad zorgt voor het dagelijkse bestuur van onze afdeling. We stellen de leden van deze raad hier graag aan je voor.

Uiteraard kunnen al deze verantwoordelijken niet zonder de dagelijkse steun van de vrijwilligers van onze afdeling! Momenteel telt onze afdeling 90 vrijwilligers, verdeeld over verschillende diensten. Wil je onze ploeg versterken? Je bent van harte welkom!

Leden:

Linda Sabbe - Voorzitter
voorzitter@knokke-heist.rodekruis.be
Binnen onze afdeling heb ik als voorzitter een raadgevende taak tijdens de bestuursvergadering. Ik vertegenwoordig, samen met de ondervoorzitter, onze afdeling tijdens contacten met de provinciale zetel.
Het is ook belangrijk dat de voorzitter een steun is voor de verantwoordelijken, en coördineert waar nodig.

Dominique Beernaert - Ondervoorzitter/ Hulpdienst
ondervoorzitter@knokke-heist.rodekruis.be
hulpdienst@knokke-heist.rodekruis.be

Ivan Vermeersch - Ondervoorzitter/ Int.samenwerking
ondervoorzitter@knokke-heist.rodekruis.be
internationale@knokke-heist.rodekruis.be

Kurt Leliaert - Secretaris
secretaris@knokke-heist.rodekruis.be

Valerie Doom - Penningmeester/ Hulpdienst
penningmeester@knokke-heist.rodekruis.be
hulpdienst@knokke-heist.rodekruis.be

Isabelle Boudens - Bloedcollecte
bloed@knokke-heist.rodekruis.be

Werner De Vilder - Zorgbib
zorgbib@knokke-heist.rodekruis.be

Sabrina de Winter - Apotheker
sabrina.dewinter@vrijwilliger.rodekruis.be
hulpdienst@knokke-heist.rodekruis.be

Martine Floreal - Jeugd
jeugd@knokke-heist.rodekruis.be

Philippe Reubens - Vorming
vorming@knokke-heist.rodekruis.be

Peter Warlop - Pers & Communicatie
pr@knokke-heist.rodekruis.be

Maarten Blomme - Webmaster
webmaster@knokke-heist.rodekruis.be