Geschiedenis

Geschiedenis Rode Kruis-Tessenderlo

Opgericht in 1965 door een kleine kern van vrijwilligers.

Na enkele jaren onderbreking terug heropgestart door Mevr. Poels-Verbist op 27 april1982.

Sinds september 2002 tot 31 december 2018 onder de leiding van Fons Poel.

Van 1/01/2019  tot 30/11/2019 was het voorzitterschap in handen van Jos Stappers.

Op 25 januari 2020 werd Tom Van Loo verkozen als nieuw voorzitter in opvolging van Jos Stappers.

Voor het ogenblik beschikken we over een 25 vrijwilligers en we voeren heelwat activiteiten uit. Je kan in onze kalender kijken wanneer er bloed inzamelingen zijn en wanneer we cursussen organiseren. Onder de rubriek wat doen we kan je al onze activiteiten raadplegen.

833

Bloedgiften in 2019 68 in scholen

25

25 ACTIEVE vrijwilligers. Jij kandidaat?