Verantwoordelijken binnen onze afdeling

Afdelingsverantwoordelijke Bloed en Plasma

James De Vroey                     bloed@edegem-kontich.rodekruis.be

 

Afdelingsverantwoordelijke Brugfiguren (scholenwerking)

Miet Paredis                           miet.paredis@skynet.be

 

Afdelingsverantwoordelijke Communicatie & Werving

Tim Eyzermans                      pr@edegem-kontich.rodekruis.be

 Joachim Humblet                  pr@edegem-kontich.rodekruis.be

 

Afdelingsverantwoordelijke Hulpdienst

Kevin Bodart                           hulpdienst@edegem-kontich.rodekruis.be

 

Afdelingsverantwoordelijke Internationale Samenwerking

Nathalie De Weerdt              internationale@edegem-kontich.rodekruis.be

 

Afdelingsverantwoordelijke Jeugd Rode Kruis

Patrick Verheyen                   jeugd@edegem-kontich.rodekruis.be

 

Afdelingsverantwoordelijke Uitleendienst hulpmiddelen

Rik Moonen                            socialehulpverlening@edegem-kontich.rodekruis.be

 

Afdelingsverantwoordelijke Vorming (cursussen, initiaties, themalessen)

Patrick Verheyen                  vorming@edegem-kontich.rodekruis.be

  

Afdelingsverantwoordelijke Zorgbib (bibliotheek in UZA)

Bea Carsauw                         zorgbib@edegem-kontich.rodekruis.be 

 

 

 Afdelingsvoorzitter  (= alle andere vragen)

Patrick Verheyen                   voorzitter@edegem-kontich.rodekruis.be

 

Webmaster

Corrie Geurtsen                     webmaster@edegem-kontich.rodekruis.be 

 

×

      De websites van Rode Kruis-Vlaanderen maken gebruik van cookies om jouw bezoek zo vlot mogelijk te laten verlopen. We installeren daarvoor technische cookies die noodzakelijk zijn voor het goed functioneren van deze websites en analytische cookies om het algemeen gebruik van de websites te meten. Door verder te surfen op onze websites ga je akkoord met ons cookiebeleid.