Verantwoordelijken binnen onze afdeling

Afdelingsverantwoordelijke Bloed en Plasma

Stephanie Dom                     bloed@edegem-kontich.rodekruis.be

 

Afdelingsverantwoordelijke Brugfiguren (scholenwerking)

Miet Paredis                           miet.paredis@skynet.be

 

Afdelingsverantwoordelijke Communicatie & Werving

Tim Eyzermans                      pr@edegem-kontich.rodekruis.be

 Joachim Humblet                  pr@edegem-kontich.rodekruis.be

 

Afdelingsverantwoordelijke Hulpdienst

Kevin Bodart                           hulpdienst.edegem.kontich@gmail.com

 

Afdelingsverantwoordelijke Internationale Samenwerking

Nathalie De Weerdt              internationale@edegem-kontich.rodekruis.be

 

Afdelingsverantwoordelijke Jeugd Rode Kruis

Patrick Verheyen                   jeugd@edegem-kontich.rodekruis.be

 

Afdelingsverantwoordelijke Uitleendienst hulpmiddelen

Rik Moonen                            socialehulpverlening@edegem-kontich.rodekruis.be

 

Afdelingsverantwoordelijke Vorming (cursussen, initiaties, themalessen)

Patrick Verheyen                  vorming@edegem-kontich.rodekruis.be

  

Afdelingsverantwoordelijke Zorgbib (bibliotheek in UZA)

Bea Carsauw                         beacarsauw@hotmail.com

 

 

 Afdelingsvoorzitter  (= alle andere vragen)

Patrick Verheyen                   voorzitter@edegem-kontich.rodekruis.be

 

Webmaster

Corrie Geurtsen                     webmaster@edegem-kontich.rodekruis.be 

 

77

Acties door de hulpdienst in 2017

62

personen leerden EHBO bij ons in 2017

78

Actieve vrijwilligers in Edegem-Kontich