Het Rode Kruis in 1.181.068 brievenbussen

Elke dag gebeurt er wel iets waardoor mensen in je buurt dringend hulp of steun nodig hebben. Dan kunnen zij, maar ook jij, rekenen op onze vrijwilligers. Dag en nacht staan zij klaar om anderen te helpen in nood. Maar hun inzet en enthousiasme alleen zijn niet voldoende. Ze hebben hier ook het nodige hulpmateriaal voor nodig en dat kost geld. Daarom vragen dit jaar maar liefst 111 Rode Kruisafdelingen jouw steun!

Jouw steun is nodig

Jouw financiële bijdrage is nodig, want alleen met jouw steun kunnen onze vrijwilligers mensen helpen in jouw buurt. Denk maar aan de aankoop van een nieuwe ziekenwagen, de organisatie van eerstehulpopleidingen, medisch materiaal en materiaal voor de hulpdienst,... Jouw bijdrage gaat integraal naar de lokale werking van jouw Rode Kruisafdeling.

In 1.181.068 brievenbussen

Vanaf 14 september zullen 1.181.068 brieven in Vlaamse brievenbussen vallen. Deze brief zet jouw afdeling en haar lokale activiteiten in de verf. Want het Rode Kruis helpt mensen in de buurt op heel veel manieren.

Krijg je dit jaar ook een brief in de bus? Kan jouw Rode Kruisafdeling dan op jou rekenen?

Meer weten over jouw lokale afdeling en haar activiteiten? Surf naar www.rodekruis.be/afdeling.

 

Alvast bedankt voor je steun.

 

×

   De websites van Rode Kruis-Vlaanderen maken gebruik van cookies om jouw bezoek zo vlot mogelijk te laten verlopen. We installeren noodzakelijke en technische cookies voor het goed functioneren van deze websites. Daarnaast gebruiken we analytische en advertising cookies om het algemeen gebruik van de websites te meten en verbeteren. Geef hieronder aan dat je akkoord bent met ons cookiebeleid om verder te surfen.

     Deze noodzakelijke cookies zorgen dat alle onderdelen van de website goed werken. Deze cookies mogen wij plaatsen zonder toestemming. Door verder te surfen op onze websites ga je akkoord met het gebruik van de noodzakelijke cookies. 

     We gebruiken cookies voor functionele doeleinden. Dit wil zeggen dat deze cookies noodzakelijk zijn voor het goed functioneren van onze websites.  Deze cookies identificeren en houden jouw (taal)voorkeuren bij en registeren of je cookies hebt geaccepteerd.

     We gebruiken cookies voor analytische doeleinden. Deze cookies verzamelen informatie over de technische gegevens van de uitwisseling of over het gebruik van de websites (bezochte pagina’s, gemiddelde duur van het bezoek,…), dit om de werking van de site te verbeteren. We doen hiervoor beroep op Google Analytics (in overeenstemming met de Google Analytics Terms of Use: https://www.google.com/analytics/terms/us.html).

     We gebruiken cookies voor advertising. Deze cookies geven ons statistieken (die niet herleidbaar zijn tot individuele gebruikers) om onze online communicatie over en werving voor onze activiteiten op diverse kanalen te verbeteren en af te stemmen op maat van jouw behoeften. Door deze cookies te aanvaarden, aanvaard je ook het gebruik van Facebook-pixel.