;

Het Rode Kruis in 1.181.068 brievenbussen

Elke dag gebeurt er wel iets waardoor mensen in je buurt dringend hulp of steun nodig hebben. Dan kunnen zij, maar ook jij, rekenen op onze vrijwilligers. Dag en nacht staan zij klaar om anderen te helpen in nood. Maar hun inzet en enthousiasme alleen zijn niet voldoende. Ze hebben hier ook het nodige hulpmateriaal voor nodig en dat kost geld. Daarom vragen dit jaar maar liefst 111 Rode Kruisafdelingen jouw steun!

Jouw steun is nodig

Jouw financiële bijdrage is nodig, want alleen met jouw steun kunnen onze vrijwilligers mensen helpen in jouw buurt. Denk maar aan de aankoop van een nieuwe ziekenwagen, de organisatie van eerstehulpopleidingen, medisch materiaal en materiaal voor de hulpdienst,... Jouw bijdrage gaat integraal naar de lokale werking van jouw Rode Kruisafdeling.

In 1.181.068 brievenbussen

Vanaf 14 september zullen 1.181.068 brieven in Vlaamse brievenbussen vallen. Deze brief zet jouw afdeling en haar lokale activiteiten in de verf. Want het Rode Kruis helpt mensen in de buurt op heel veel manieren.

Krijg je dit jaar ook een brief in de bus? Kan jouw Rode Kruisafdeling dan op jou rekenen?

Meer weten over jouw lokale afdeling en haar activiteiten? Surf naar www.rodekruis.be/afdeling.

 

Alvast bedankt voor je steun.