;

20% minder verzorgingen tijdens Gentse Feesten 2015

Afgelopen zondagnacht kwam er na tien dagen feesten opnieuw een einde aan de Gentse Feesten. Tien dagen lang stond Gent helemaal in het teken van dit jaarlijkse festival en stonden onze vrijwilligers op twee hulpposten klaar om te helpen waar nodig.

Aantal verzorgingen

  • In totaal werden 1.143 mensen verzorgd (ten opzichte van 1.427 in 2014).
  • 76 feestvierders werden overgebracht naar het ziekenhuis (in 2014 waren dat er nog 93).
  • Ook het aantal EHBO-verzorgingen (waaronder blaren) lag lager dan vorig jaar.

Meest gestelde vragen op onze hulpposten

Tijdens de tien dagen Gentse Feesten staan onze vrijwilligers niet alleen in voor de verzorging van feestvierders, ze krijgen ook heel wat vragen te beantwoorden. Van "waar is het toilet?" tot "wilt ge mijn billen masseren": hieronder de meest gestelde - gekke - vragen op onze hulpposten: