;

1.300 vrijwilligers helemaal klaar voor voor Rock Werchter

Donderdag 29 juni wordt het startschot gegeven voor vier dagen Rock Werchter. Opnieuw genieten tienduizenden festivalgangers met volle teugen van de muziek, de sfeer, elkaar, het eten én de drank. Voor het geval er net iets te hard genoten wordt, staan maar liefst 1.300 van onze vrijwilligers klaar om te helpen. Dus ... staat het idool van je lief plots voor zijn/haar neus en begint hij/zij te hyperventileren? Zelf te hard gestagedived en hield je daar een bloedneus aan over? Of een geweldige kater? Dan proberen onze vrijwilligers je in no time weer op te lappen.

Rock Werchter in Rode Kruiscijfers

  • 1.300 vrijwilligers (verspreid over de vier dagen festival)
  • 56 ziekenwagens 
  • 5 hulpposten (twee daarvan zijn 24/24 open)
  • 100-tal brancards

Vorig jaar hadden 4.749 bezoekers hulp nodig van onze vrijwilligers en werden 75 van hen afgevoerd naar het ziekenhuis voor verdere verzorging.

Preventieve tips 

Maar we doen méér om te helpen helpen! Daarom geven we ook graag preventief enkele tips om Rock Werchter zonder kleerscheuren (of erger) te overleven.

Check de tips!