Ons Team

  • Luc Vigoureux

    Afdelingsvoorzitter
    Meerminnendam 13 9120 Beveren-Waas

    Tel.: +32 3 755 06 11

    voorzitter@beveren.rodekruis.be
  • Max Verbraeken

    Afdelingssecretaris
    Zandstraat 51C 9120 Haasdonk

    Tel.: +32 497 43 12 68

    max.verbraeken@gmail.com
  • Fabian Van Hoyweghen

    Afdelingspenningmeester
    Klapperstraat 91 9120 Beveren-Waas

    penningmeester@beveren.rodekruis.be
  • Koen Meul

    Afdelingseconoom
    Pastoor Sabotstraat 5 9120 Melsele

    econoom@beveren.rodekruis.be
  • Luc Van de Vijver

    Afdelingsapotheker
    Keizerstraat 24 9120 Haasdonk

    Tel.: +32 3 775 57 11

  • Marc D'Hollander

    Afdelingshoofdarts
    Stationsstraat 14 9120 Beveren-Waas

    Tel.: +32 3 775 12 19

  • Roland Van Houts

    Afdelingsverantwoordelijke Bloed en Plasma geven
    Lindenlaan 183 9120 Beveren-Waas

    Tel.: +32 3 775 94 76

    bloed@beveren.rodekruis.be
  • Noël Fyen

    Afdelingsverantwoordelijke Communicatie en Werving
    Aardbeienlaan 77 9120 Melsele

    pr@beveren.rodekruis.be
  • Anne-Marie Maes

    Afdelingsverantwoordelijke Hulpdienst
    Kraaienhoflaan 48 2070 Burcht

    Tel.: +32 3 252 63 34

    hulpdienst@beveren.rodekruis.be
  • Jan Standaert

    Aanspreekpunt ziekenvervoer - afdeling
    Kruibekesteenweg 20 9120 Beveren-Waas

  • Koen Bastiaens

    Afdelingsverantwoordelijke Internationale Samenwerking

    internationale@beveren.rodekruis.be
  • Christianne Lambers

    Consulent uitleendienst hulpmiddelen
    Duinendreef 14 8301 Heist-aan-Zee

  • Alfons Amelinckx

    Afdelingsverantwoordelijke Vorming
    Truweelstraat 41, 1 9100 Sint-Niklaas

    Tel.: +32 3 777 81 89

    vorming@beveren.rodekruis.be
  • Josiane Collaer

    Afdelingsverantwoordelijke Zorgbib
    Middenheide 60 9120 Beveren-Waas

    Tel.: +32 3 775 20 86

    zorgbib@beveren.rodekruis.be