Wie is wie bij Rode Kruis-Gent?

 

Op deze  pagina vind je de gegevens van bestuursleden en verantwoordelijken bij Rode Kruis-Gent. Contacteer ons als we van dienst kunnen zijn.

 

contactformulier

 

Wim Vandermeersch (voorzitter)

e-mail: voorzitter@rodekruisgent.be

gsm: 0476 260 209

Nele Bracke (ondervoorzitter)

e-mail: nele@rodekruisgent.be

Karolien Van De Maele (afdelingsarts)

e-mail: arts@rodekruisgent.be

Koen De Ryckere (afdelingsapotheker)

e-mail: apotheek@rodekruisgent.be

Nancy Bassez (afdelingssecretaris)

telefoon: 09 225 61 79
e-mail: secretariaat@rodekruisgent.be

Lieven Ghysels (afdelingspenningmeester)

e-mail: penningmeester@rodekruisgent.be

Marc Loockx (archiefbeheerder)

Stefaan Spriet (afdelingsverantwoordelijke Bloed en Plasma)

e-mail: bloed@rodekruisgent.be

Wim Balthasar (afdelingsverantwoordelijke Communicatie en Werving)

e-mail: communicatie@rodekruisgent.be
gsm: 0476 260 277

Jeroen Brauns (adjunct afdelingsverantwoordelijke communicatie en werving)

Dorien Cornelussen (afdelingsverantwoordelijke Hulpdienst)

e-mail: hulpdienst@rodekruisgent.be
gsm: 0476 260 218

Matthias Herthoge (adjunct-verantwoordelijke hulpdienst)
Timothy Galle (adjunct-verantwoordelijke hulpdienst)
e-mail: planning@rodekruisgent.be

Tom De Smedt (aanspreekpunt ziekenvervoer)
e-mail: ziekenwagen@rodekruisgent.be

Wouter Wiggeleer en Karolien Peeters (werving hulpdienst)
e-mail: wervinghulpdienst@rodekruisgent.be

 

Leen Leus (afdelingsverantwoordelijke Internationale Samenwerking)

e-mail: internationaal@rodekruisgent.be

Thuline Allemeersch (afdelingsverantwoordelijke Jeugd)

e-mail: jeugd@rodekruisgent.be

Bart Muylaert (afdelingsverantwoordelijke Sociale Hulpverlening)

e-mail: sociale@rodekruisgent.be

e-mail: zorgbib@rodekruisgent.be

Stefaan Tavernier (aanspreekpunt brugfigurenproject)
e-mail: brugfiguren@rodekruisgent.be

e-mail: springeensbinnen@rodekruisgent.be

Christof Van den Bergh (aanspreekpunt bezoekvrijwilligers)
e-mail: bezoekvrijwilligers@rodekruisgent.be

 

Lien De Schrijver (afdelingsverantwoordelijke Vorming)

e-mail: vorming@rodekruisgent.be

Joost Dejonckheere (aanspreekpunt cursussen Eerste Hulp en Helper)
e-mail: eerstehulp@rodekruisgent.be

Els Heulens (aanspreekpunt bedrijfseerstehulp)
e-mail: bedrijfseerstehulp@rodekruisgent.be

220

Vrijwilligers in Gent

10 150

Bloed- en plasmagevers in Gent

1000

Cursisten per jaar